ОПИТУВАННЯ ВІД «ВАС» СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНОЇ ДУМКИ ЖИТЕЛІВ ВИШНЕВОЇ ОТГ

«Всеукраїнською асоціацією соціологів» 24-27 вересня 2020 року було проведене опитування мешканців Вишневої ОТГ.

Респонденти визначили, що головним пріоритетом для влади в ОТГ має стати боротьба з наслідками карантину та пандемії – 53%, боротьба з корупцією на місцевому рівні – 48%. 29% вважають, що пріоритетом роботи має бути боротьба із розкраданням земель. 20% опитаних хвилює незадовільний стан інфраструктури, а 16% назвали збільшення шкіл та садочків.

74% опитаних висловили однозначну готовність взяти участь у виборах мера та міської ради Вишневої ОТГ, якби вони відбувалися найближчим часом.

Якби вибори відбулися наступної неділі, то рейтинг політичних сил виглядав би так:

Водночас, респонденти відзначають, що готові підтримувати політичні проекти, які представили професійну команду, а також мають високі шанси на отримання великої кількості мандатів у Київській міській раді. Респонденти впевнені, що для ОТГ важливо вести конструктивний діалог з представниками столичної влади.

Рейтинг кандидатів в мери.

Кожен п’ятий учасник дослідження ще не визначився зі своїм майбутнім вибором або не готовий йти на вибори. На питання, якого політика вони б хотіли бачити наступним мером, респонденти відмітили свою готовність підтримати нову людину, яка не пов’язана з корупцією і має заслуги перед містом і жителями.

Опитування проводилося «Всеукраїнською асоціацією соціологів» методом face-to-face  серед мешканців Вишневої ОТГ віком від 18 років. Вибіркова сукупність: 900 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,97: не більше 2,9%. Терміни проведення: 24-27 вересня 2020 року.