ЧОМУ ЗНИЖУЄТЬСЯ ДОВІРА ДО ЗЕ-КОМАНДИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОСТУ ОПОЗИЦІЙНИХ НАСТРОЇВ В УКРАЇНЦІВ, – опитування від Всеукраїнської асоціації соціологів

 

     У п’ятницю, 20 грудня о 11.00 у прес-центрі Національної спілки журналістів України (вул. Хрещатик 27А) відбулась презентація останніх соціологічних досліджень громадської думки в Україні, проведених Всеукраїнською асоціацією соціологів.

 Директор Всеукраїнської асоціації соціологів Володимир Косенко представив результати дослідження:

    «Згідно з опитуванням, проведеним 2-5 грудня 2019 року, лідером електоральних симпатій серед тих українців, хто визначився і має намір взяти участь у виборах є партія «Слуга народу».

    Загалом рейтинг виглядає так: «Слуга народу» – 42,5%, «Опозиційна платформа – За життя» – 11,7%, «Європейська Солідарність» – 10,6%, «Батьківщина» – 9,5%, «Голос» – 3,4%, рейтинг інших політичних сил – менше 3%, тих, хто не визначився, – близько 14,5%», – повідомив він.

Дії президента України громадяни оцінили наступним чином:

• 47% – переконані, що президент Зеленський є більш ефективним ніж Порошенко.
• 19% – більш позитивно оцінують президентство Порошенка.
• 24% – впевнені, що відчутних змін не відбулося.

Володимир Цибулько прокоментував результати так:

 «Зниження рівня довіри до президента та його партії обумовлено економічними чинниками. Сьогодні ми бачимо дефіцит бюджету, який вже перевищує 140 млрд грн за підсумками 2019 року. Примітно, що невдачі Зе-команди більше відбиваються на підтримці самого Зеленського. Так як саме його образ ототожнюється виборцем з владою», – зазначив політолог.

Результати дослідження за посиланням: https://bitly.su/uwIL


На головну