3 грудня, Соціологічна група «Рейтинг» на замовлення IRI

Юлія Тимошенко займає перший рядок рейтингу виборів президента 2019, складеного групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту IRI. У п’ятірці лідерів також: шоумен Володимир Зеленський, чинний президент Петро Порошенко, глава партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко і кандидат від політичного об’єднання «Опозиційна платформа — За життя» Юрій Бойко.

Соцопитування проводилося в період з 29 вересня — 14 жовтень 2018 року по всій території України, за винятком окупованих областей. Кількість респондентів склало 2400 осіб, похибка 2,0%.

В ході особистого інтерв’ю респондентам було поставлено питання, за кого б вони проголосували, якби вибори відбулися в найближчу неділю.

 

14% опитаних збираються віддати свій голос за Юлію Тимошенко;

  • другий рядок рейтингу з 8% ділять Петро Порошенко та Володимир Зеленський;
  • 7% респондентів готові проголосувати за Анатолія Гриценка;
  • п’ятивідсотковий бар’єр подолав Юрій Бойко з показником 6% голосів опитаних.

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко набрав 4% голосів за результатами соцопитування. Такі ж показники у голови партії «За життя» Вадима Рабиновича і популярного виконавця Святослава Вакарчука.

Олександр Шевченко, Андрій Садовий та Олег Тягнибок отримали 2% симпатій опитаних. 1% голосів в президентському рейтингу у Валентина Наливайченка, Сергія Тарути, Віталія Скоцика, Романа Безсмертного, Олександра Вілкула.

При цьому 4% респондентів на виборах президента України проголосували б за іншого кандидата, 14% — не збираються голосувати, ще 17% не визначилися з відповіддю.

https://www.rbc.ua/ukr/news/reytingi-kandidatov-1543488440.html